Masa-Sandalye-Sehpa

Masalar, sandalyeler, sehpalar olmasa hayatımızda her işimizi yerlerde yapardık. Tarihten bu güne masa ve sandalyeler hep vardı. Dommosimo masa, sandalye ve sehpa üretiminde metal ve ahşaptan yola çıkar. Tasarım ne olursa olsun imalatı ve detay çözümü dommosimo markası altında hayat bulur. Üretimlerimiz devlet yetkilileri mekânlarını da kapsar. En pahalı otellerden en lüks mekânlara kadar masa, sandalye ve sehpalarda dommosimo kalitesi görüldüğünde anlaşılır.

Yurt dışında bir çok ünlü, siyasi lider, sanatçı, iş adamı ve vip kişilere özel mobilyalar ürettik. Oteller, Köşkler, Yalılarda imzalarımızı görebilirsiniz. Yüksek kaliteli  ürünlerimiz çok titiz işçiliğimiz ve sektöre öncülüğümüz uzun yıllara dayanmaktadır.

Mobilya üretmek ve buna sabretmek aşk sevgi ve huzur ister. Ahşap ile uğraşmak iyi bir dost ile sohbet gibidir. Ürettikçe severiniz sevdikçe de kaliteyi artırırsınız. Biz mobilyayı seviyoruz. Markamız oluşturulurken Akılda kalması ve bizi anlatması bakımından 480 isim arasında titizlikle değerlendirildi ve seçildi. Dommosimo Türkiye’nin ve Orta Doğunun yüksek kaliteli mobilya markasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.